مجله اینترنتی

5 ایده کاربردی برای بسته بندی محصولات کروی

بسته بندی محصولات کروی

روش بسته بندی محصولات کروی

اگر تابحال کالایی را به شهر دیگری ارسال کرده باشید میدانید که ارسال به موقع و سالم رسیدن بسته از مهم ترین مراحل فروش میباشد. حال اگر محصول کروی و یا استوانه ای باشد این مرحله به مراتب سخت تر هم خواهد شد. زیرا محصول باید طوری قرار بگیرد که کمترین آسیبی به آن وارد نشده و تکان نخورد.

به طور خلاصه انتخاب سایز مناسب کارتن پستی، پر کردن فضای خالی کارتن، استفاده از نایلون حبابدار و همینطور استفاده از نگهدارنده میتواند در ارسال محصولات کروی به شما کمک کند.توجه داشته باشید که استفاده از برچسب های "شکستنی" و قرار دادن محصول در وسط جعبه یا کارتن و پر کردن فضاهای خالی از نکات مهم بسته بندی محصولات کروی میباشد.

بسته بندی با پاکت حبابدار

 

ترفند های بسته بندی محصولات کروی چیست؟

  • پوشاندن محصول با محافظ حبابدار
  • کمک گرفتن از نگهدارنده
  • انتخاب کارتن با ابعاد مناسب
  • برچسب گذاری
  • ثابت کردن محصول
  • جایگذاری درست در جعبه

پوشاندن محصول با محافظ حبابدار: محافظ حبابدار به دلیل حباب هایی که دارد از محصول در برابر ضربه جلوگیری کرده و همینطور آنرا فیکس در داخل جعبه نگهداری میکند. برای این کار مقداری محافظ حبابدار را دور محصول بپیچانید و با چسب پهن آن را فیکس کرده و داخل جعبه قرار دهید. نوعی از پاکت ها در داخل آنها محافظ حبابدار کار شده است که به آنها پاکت حبابدار میگویند.

کمک گرفتن از نگهدارنده: برای درست کردن نگهدارنده باید ورق های کارتن را برش زده و به شکل مخروطی دربیاورید سپس این مخروط ها را به صورت نگهدارنده در 4 طرف محصول قرار دهید. بجای ورق های کارتن میتوانید از کاغذ و روزنامه نیز استفاده نمایید.

انتخاب کارتن با ابعاد مناسب: به طور معمول بهترین و ساده ترین راه برای بسته بندی محصولات کروی انتخاب کارتن پستی با ابعاد مناسب است. هنگام سفارش دقت داشته باشید که کارتن پستی زیادی بزرگ و یا کوچک نباشد زیرا احتمال اسیب دیدن محصول را چند برابر خواهد کرد.

کارتن پستی

قبل از خرید جعبه، قطر و ارتفاع محصول کروی یا استوانه ای را اندازه گیری کنید تا جعبه ای با ابعاد مناسب تهیه کنید. دیواره های جعبه باید تقریبا مماس با محصول باشدتا از حرکت آن درون جعبه جلوگیری شود.

برچسب گذاری: با برچسب گذاری نوشته "شکستنی" یا "این طرف بالا" به افراد هشدار میدهید تا در حین حمل و نقل دقت نمایند.

جایگذاری درست در جعبه: بهتر است محصول را در وسط جعبه قرار داده و اگر جعبه بزرگ تر از محصول است، فضای خالی را پر کنید.

ثابت کردن محصول: شما میتوانید از نوار چسب برای ثابت برای ثابت نگه داشتن محصول به کف جعبه استفاده کنید بخصوص اگر جعبه سنگین میباشد.

بسته بندی محصولات کروی

 

بسته بندی مناسب برای ارسال محصولات کروی را از کجا تهیه نمائیم؟

شما میتوانید تمام وسایل مورد نیاز برای بسته بندی اعم از کارتن پستی در 9 سایز مختلف، پاکت پستی در سه نوع پاکت حبابدار، پاکت لمینه مشکی و پاکت متالایز تهیه نمایید.در کنار محصولات اصلی شما میتوانید ملزومات دیگر همچون چسب پهن، محافظ حبابدار و... را از آقای پاکت تهیه نمایید.

نتیجه گیری

برای بسته بندی محصولات کروی، نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود تا از آسیب دیدن محصول در حین حمل و نقل جلوگیری شود در این مقاله به چند ترفند کاربردی برای بسته بندی محصولات کروی اشاره کردیم.

استفاده از نایلون حبابدار، استفاده از پوشال و کاغذ و همینطور انتخاب یک کارتن متناسب با ابعاد محصول کمک میکند که محصولات کروی خود را به شکلی ایمن و مطمئن ارسال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.