داستان پیدایش آقای پاکت

شرکت تولید و توزیع ( پخش ) کارتن و پاکت پستی آقای پاکت از بهمن ماه سال ۱۳۸۶ در استان خراسان رضوی شهر مشهد به عنوان اولین تولید کننده پاکت حبابدار پستی در شرق کشور شروع به فعالیت نمود ، و بعد از یکسال فعالیت و تلاش مداوم در عرصه تولید توانست با کیفیت مطلوب محصولات خود نظر پست مرکزی استان خراسان رضوی را به خود جلب کرده و علاوه بر دفاتر امور مشترکین و هشت ناحیه پستی، سفارشات این نهاد مهم را هم بر عهده بگیرد.                                                                                                                                                                                                                                       

رفته رفته با گسترش فروش مجازی و انلاین شاپ ها پاکتهای جدیدی به نام لمینت مشکی و متالایز به بازار عرض شد و آقای پاکت با همت مضاعف توانست همگام با بازار و نیاز روز پاکت لمینت و حبابدار را به صورت اتومات در سال ۱۳۹۲ به تولید انبوه برساند و خصوصا اینکه عرضه    این محصولات به سراسر کشور انجام گرفت . چاپ و تولید همزمان باعث شد پیشنهادی از طرف شرکت به فروشگاه های معتبر در زمینه چاپ    برند خودشان روی پاکت داده شود و برای بسیاری از ایشان لوگو اختصاصی طراحی و روی پاکت چاپ شد . شرکت محترم پست در سال ۱۳۹۶ به   صورت رسمی استفاده از کارتن پستی را اعلام کرد و در هشت سایز مختلف ( نیم تا هفت ) مورد استفاده قرار گرفت . آقای پاکت در راستای  بروز بودن و ارایه خدمات به مشتریان عزیز اقدام به تولید و پخش کارتن کرد و این روند بعد از سه سال تغییر پیدا کرد و در سال ۱۳۹۹ کارتن یک تا ۹ وارد بازار شد .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

اکثر موارد مصرف ارسال پست از طریق کارتن پستی انجام میشود چرا که بیشتر عزیزان فروشگاه انلاین از این کارتن ها استفاده میکنند . مفتخریم که ۱۵ سال در راستای خدمت رسانی به هم وطنان عزیزمان قدمهایی در خور شان ایشان برداشته و همیشه مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار دادیم .کیفیت مطلوب ، قیمت مناسب و ارسال به موقع شعار شرکت آقای پاکت در همه این سالها بوده هست .   

دفتر آقای پاکت

میدان شهدا (جنب پایانه اتوبوسرانی عبادی 2) سعادت 2 پلاک 25